ایرانی ها مشکلی برای ثبت نام ندارند

مطابق اطلاعیه وبسایت اداره مهاجرت آمریکا صفحه 16 ایران نیز جزو لیست ثبت نامی قرار دارد و هیچ محدودیتی برای این منظور وجود ندارد.

 

سند رسمی اجازه ایرانی ها برای ثبت نام

اگر به وبسایت اداره مهاجرت آمریکا به نشانی زیر مراجعه فرمایید مجوز های ثبت نام لاتاری را مشاهده می فرمایید. که در این جواز به ایرانی ها نیز اجازه ثبت نام داده شده است.

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html

 

دانلود فایل توضیحات ثبت نام لاتاری ( کلیک کنید )

نمونه عکس های استاندارد

برای اینکه شما در لاتاری پذیرش شوید حتما باید عکس شما مانند نمونه های زیر باشد.

نکته: کارشناسان ما عکس شما را ویرایش می کنند پس بابت حجم و اندازه نگران نباشید، صرفا سعی کنید عکس با کیفیت و از نمای روبرو مطابق نمونه های زیر ارسال کنید.

  • عکس شما اصلا نباید ادیت، روتوش و فتوشاپ شده و اسکن شده باشد.

عکس صحیح: حتما باید مربع باشد و فاصله از بالا و چپ و راست رعایت شده باشد، داشتن حجاب اسلامی مطابق عکس زیر مانعی ندارد.

عکس های غیر صحیح: ممکن است سایز عکس شمما استاندارد باشد اما نباید نور آن کم و زیاد و یا دارای سایه باشد.

به هیچ وجه عکس های نیم رخ و بی کیفیت پذیرفته نمی شود.

 

نحوه صحیح ارسال عکس

ارسال عکس صحیح برای ثبت نام در لاتاری بسیار حائز اهمیت است بطوری که اگر عکس شما کمی مغایر با استاندارد لازم باشد پذیرش شمامردود اعلام می گردد؛ این عکس توسط ربات های هوشمند تشخیص داده می شود و نیروی انسانی در پذیرش شما دخیل نیست، به همین خاطر است که اگر رنگ بندی و نور عکس کمی زیاد تر یا کمتر از حد معمول باشد این ربات ها در تشخیص چهره دچار اشتباه می شوند.

مگر لاتاری تمام نشده؟

خیر به هیچ وجه، این شایعه چند سالی است که وجود دارد، لاتاری امسال (2018) نیز مانند سال های قبل برگزار می شود و اگر شما امسال ثبت نام کنید در سال 2020 شانس اخذ گرین کارت را خواهید داشت .

 

منبع: وسایت اداره مهاجرت آمریکا

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html

نحوه صحیح ارسال نام شما

نام شما به لاتین ارسال می شود، برخی نام ها ماننند " محمدکامظم اسکویی " در لاتین می تواند به شیوه های مختلفی نوشته شود و ممکن است کارشناسان ما در این زمینه دچار مشکل شوند، لذا توصیه می شود که نام لاتین خود را وارد نمایید و یا اگر دارای پاسپورت هستید مشخصات را عینا مطابق پاسپورت درج نمایید.

آیا پیش از ثبت نام سوالی دارید؟

ما از طرق مختلف پاسخگوی تماس های شما هستیم، در قسمت تماس با ما مشخصات، شماره تلفن ها و آیدی های ما قرار دارد، همچنین در پایین سایت گزینه ای بصورت دایره آبی رنگ برای گفتگوی آنلاین با ما قرار گرفته که می توانید هرگونه سوالی که دارید با ما مطرح نموده و در اسرع وقت پاسخ آن را دریافت کنید.

تماس های ضروری خود را با شماره تلفن ثابت (دفتر کرج)  02633520139 مطرح نمایید

اگر اطلاعات اشتباه ارسال کنم چه می شود؟ نگران نباشید، کارشناسان ما ابتدا فرم شما را بررسی می کنند و اگر ایرادی وجود داشته باشد به شما اطلاعات می دهند، حتی اگر فرم را اشتباه ارسال کنید بدون هماهنگی شما فرم اصلی ارسال نخواهد شد.

پس از فشردن دکمه آبی بالا ثبت نام شما انجام می شود و پس از آن به سایت بانک منتقل می شوید

در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید پرداخت را انجام دهید یا تمایل دارید بصورت کارت بکارت این کار را انجام دهید مبلغ را به شماره کارت زیر ارسال فرمایید و اطلاع دهید

6104.3377.6889.3867

بانک ملت